Ontwerp een logo voor een webshop met hippe gezonde en stijlvolle aroma diffusers en essentiele olien

Datum start: 28-12-2020

Datum einde: 31-12-1899

Totaal budget: € 100.00
WINNAAR
Book cover
logoman

Het begon allemaal met een idee...

Een korte, interactieve gids hielp hen hun ontwerpstijl te ontdekken en legde precies vast wat ze nodig hadden.

Behoefte


Ontwikkel een logo voor een webshop in aroma diffusers en etherische oliën. De naam van de webwinkel is Happy Cloud. Het idee erachter is dat de diffusers, in combinatie met de olie, luchtwolkjes (cloud) verspreiden met een heerlijke geur. De diffusers verrijken je interieur. De wolkjes zorgen voor een betere luchtvochtigheid (dus betere gezondheid). De geur heeft een positief effect op je gemoedsrust (happy).

Het logo moet de volgende zaken uitstralen: Hip, gezond en stijlvol. Ik noem bewust het woord stijlvol omdat het niet te speels moet zijn. Het merk moet ook een bepaalde klasse uitstralen (een wolkje met een glimlach doet dat bijvoorbeeld minder snel naar mijn idee en maakt het te speels/kinderlijk).

Het logo wil ik kunnen gebruiken in verschillende bestandsformaten. Zowel voor online als voor druk- en printwerk. Ik zou het logo dan ook graag ontvangen in PNG, EPS, AI, GIF en JPG. Daarnaast zou het top zijn als het logo in 2 varianten aangeleverd kan worden. Zowel liggend als staand.

Bedrijfsomschrijving


Dé webwinkel in diffusers en etherische oliën. Met de nadruk op diffusers die je interieur verrijken en oliën waar je vrolijk van wordt.

Doelgroep


De doelgroep zijn consumenten. Hoofdzakelijk vrouwen tussen de 20 en 50 jaar.

Kleuren, favoriete logo's, must haves


De kleur moet zitten tussen blauw en groen in. De kleur moet wederom passen bij een stijlvol, hip en gezond karakter.

Designer: logoman logoman
logo_stationery-logoman-h8vSnbmq

Geen commentaar

RonnieRomboutsRonnieRombouts

Hi Logomen. I think you are the winner. Could you do me a favour? I would also like to have the logo in just black letters with no (white) background.


Could you also please provide me with the rgb and eps colors of the logo?
Then we are ready and I can prenounce you to be the winner.

Deze wedstrijd is gesloten. Commentaar geven is niet meer mogelijk.
logo_stationery-logoman-6HmMEIts

logomanlogoman


logomanlogoman

Hello,
Thanks for "almost" choosing me as the winner ;)
Hereby the logo PNG (black letters on transparent background)

Let me know if you can download this one, if not i will deliver you whatever is needed (AI, PNG, EPS, PDF, JPG, GIF) via mail once the contest is closed.

The RGB of the green are :
R - 197
G - 228
B - 224

The RGB of the black are :
R - 29
G - 29
B - 27

Best,

L

RonnieRomboutsRonnieRombouts

Hi Logoman. I cannot download the logo. Today at 00:00 my contest will end (I requested this). After that I will pronounce you als the winner :). (probably tomorrow morning ;))

Could you please send me then the black letters happy cloud in the green circle, the green letters with the white background and the black letters with the white background. I need them in EPS, AI, PNG, JPG and GIF. So in all types of quality for printing and online.

You can email it to: ronnie.rombouts@gmail.com

If you have any questions please let me know.

Deze wedstrijd is gesloten. Commentaar geven is niet meer mogelijk.
logo_stationery-logoman-xBRjZMjg

Geen commentaar

logomanlogoman

Hi, hereby the logo with a black outline.
Also another version with thicker letters.

RonnieRomboutsRonnieRombouts

Thank you I like the version with the thicker letters better!

Deze wedstrijd is gesloten. Commentaar geven is niet meer mogelijk.
logo_stationery-logoman-fsXV2ntg

Geen commentaar

logomanlogoman

Hello,
Thanks for your precise feedback.
Please check the logo as you asked me with the right green color.
Also below some other variations.
Don't hesitate to give me your feedback if needed.
L

RonnieRomboutsRonnieRombouts

Thank you for your new proposition. I like the first design. Could you please give a black outline to the letters happy cloud in the second option?

Deze wedstrijd is gesloten. Commentaar geven is niet meer mogelijk.
logo_stationery-logoman-eq5mzK52

Geen commentaar

RonnieRomboutsRonnieRombouts

Dankjewel. Deze komt een heel eind in de juiste richting. Kleurstelling is nog niet helemaal de juiste. Naar mijn idee zijn ze nu iets teveel neon-achtig. Dit mag wel wat meer naar de kleurstelling van de Douglas. Dat groenachtige. https://www.google.com/search?q=douglas&sxsrf=ALeKk006Z5P_654Hv0O9D1l8ywHe9UPrJg:1609228024550&tbm=isch&source=iu&ictx=1&fir=yNYM66gjpafIuM%2CY6Mj8XugmjSgxM%2C%2Fg%2F121v7yrh&vet=1&usg=AI4_-kTKlqHawwDXGatgZ1qgV_y-AcnVfA&sa=X&ved=2ahUKEwig3o_G2fLtAhVQPOwKHbUyA74Q_B16BAgeEAI&biw=1680&bih=971#imgrc=yNYM66gjpafIuM. Graag ontvang ik dan logo in deze kleur op een witte achtergrond en logo in het zwart op de groene douglas kleur in een rondje. Ik denk dat we er dan een heel eind zijn. Mocht je nog vragen hebben hoor ik het graag.

Groet,
Ronnie Rombouts

Deze wedstrijd is gesloten. Commentaar geven is niet meer mogelijk.