Hallo Jasmina,
Bij deze mijn ontwerp :)De volledige naam van NICC heb ik verdeeld in 2 delen en onder elkaar geplaatst. Dit om dat het beter leesbaarder zal zijn als je het logo gaat verkleinen. Denk bijvoorbeeld op een briefpapier of envelop of iets dergelijks :)
Ik heb je schets verwerkt als beeldmerk :)
Met vriendelijke groet,
Melvin
Ontwerp een pakkend logo en huisstijl voor een nieuw internationaal initiatief
- Wedstrijd van: jasminavandriel
- Categorie: Logo & Huisstijl
- Status: Beëindigd
- Bestanden: Bestand 1
Datum start: 14-09-2017
Datum einde: 28-09-2017
Het begon allemaal met een idee...
Een korte, interactieve gids hielp hen hun ontwerpstijl te ontdekken en legde precies vast wat ze nodig hadden.
Brandsupply is een platform waar creatieve professionals en bedrijven samenwerken aan unieke projecten en ontwerpen.
Klanten die bijvoorbeeld een nieuw logo of een huisstijl zoeken, geven een beschrijving van hun wensen. Daarna kunnen ontwerpers via Brandsupply deelnemen aan het project door één of meerdere ontwerpen in te sturen. Uiteindelijk kiest de klant het ontwerp dat zij het beste vinden.
De kosten variëren per type project, van €169 voor een bedrijfs- of projectnaam tot €539 voor een volledige website. De klant bepaalt zelf hoeveel hij of zij voor het gehele project wil betalen.


Hi Melvin, Bedankt voor je ontwerp. Ziet er goed uit. Wij gaan komende week de ontwerpen beoordelen en kom zsm bij je terug. Groeten, Jasmina
Graag gedaan! Als er iets is. Laat het gerust weten. Groetjes Melvin

Hallo Jasmina,
Bij deze een bijpassende huisstijl :)