Geen commentaar
Ontwerp een pakkend logo voor een vlotte tante!
- Wedstrijd van: IJProfessionals
- Categorie: Logo & Huisstijl
- Status: Beëindigd
- Bestanden: Bestand 1, Bestand 2
Datum start: 24-01-2019
Datum einde: 07-02-2019
Het begon allemaal met een idee...
Een korte, interactieve gids hielp hen hun ontwerpstijl te ontdekken en legde precies vast wat ze nodig hadden.
Brandsupply is een platform waar creatieve professionals en bedrijven samenwerken aan unieke projecten en ontwerpen.
Klanten die bijvoorbeeld een nieuw logo of een huisstijl zoeken, geven een beschrijving van hun wensen. Daarna kunnen ontwerpers via Brandsupply deelnemen aan het project door één of meerdere ontwerpen in te sturen. Uiteindelijk kiest de klant het ontwerp dat zij het beste vinden.
De kosten variëren per type project, van €169 voor een bedrijfs- of projectnaam tot €539 voor een volledige website. De klant bepaalt zelf hoeveel hij of zij voor het gehele project wil betalen.



Hahaha fijn :) Is het zo duidelijker?
Helemaal top:) bedankt!

Ik ben geen kapper dus ik hoop dat deze haardracht iets beter bij je past :)
Met vriendelijke groet,
Jeroen
Freebirds | Grafisch Ontwerp
Hi Jeroen, voor geen kapper kom je aardig in de buurt;). Dank voor de aanpassingen, het valt me op dat de J & P niet heel duidelijk zijn. Verder top!
Hi Jeroen, voor geen kapper kom je aardig in de buurt;). Dank voor de aanpassingen, het valt me op dat de J & P niet heel duidelijk zijn. Verder top!

Geen commentaar
Wow, dit is de richting die ik zoek! Graag zou ik het poppetje willen zien met iets van krullend haar is dat mogelijk? De regel eronder veranderen in: (Virtuele) Ondersteuning & Interim Jobs. Een een versie zonder deze tekst.
Ah top :) Ga het aanpassen!
Met vriendelijke groet,
Jeroen
Freebirds | Grafisch Ontwerp