Hallo Nils,
Bij deze mijn ontwerp :)
Vanuit de letter N heb ik de letter V in een vink vorm verwerkt. De vink heb ik toegepast om dat je op vele gebieden actief bent.
Met vriendelijke groet,
Melvin
Ontwerp een pakkend logo voor mijn nieuwe bedrijf
- Wedstrijd van: Nils van der Kolk
- Categorie: Logo & Huisstijl
- Status: Beëindigd
Datum start: 06-07-2018
Datum einde: 13-07-2018
Het begon allemaal met een idee...
Een korte, interactieve gids hielp hen hun ontwerpstijl te ontdekken en legde precies vast wat ze nodig hadden.
Brandsupply is een platform waar creatieve professionals en bedrijven samenwerken aan unieke projecten en ontwerpen.
Klanten die bijvoorbeeld een nieuw logo of een huisstijl zoeken, geven een beschrijving van hun wensen. Daarna kunnen ontwerpers via Brandsupply deelnemen aan het project door één of meerdere ontwerpen in te sturen. Uiteindelijk kiest de klant het ontwerp dat zij het beste vinden.
De kosten variëren per type project, van €169 voor een bedrijfs- of projectnaam tot €539 voor een volledige website. De klant bepaalt zelf hoeveel hij of zij voor het gehele project wil betalen.


Hallo Melvin,
Dank voor je ontwerp, hij valt bij mij goed in de smaak!!
Einde van de week wil ik een definitieve keuze maken.
Groet, Nils
Bedankt Nils. Ik zal ook een bijpassende huisstijl uitwerken :)
Goedenavond Melvin,
Ik sta nu voor de keuze om een definitieve keuze te maken. Ik heb 2 logo's geselecteerd, waaronder jouw logo. Ik heb 1 puntje wat ik graag anders zou willen zien. Kan je de N en de V iets verder uit elkaar zetten. Zodat het duidelijke te zien is dat de totale naam NvdK is.
Alvast bedankt.
Gr Nils

Hallo Nils, bij deze een bijpassende huisstijl :)