Geen commentaar
Pedicure zoekt moderne strakke huiststijl met een twist
- Wedstrijd van: ChimpMarketing
- Categorie: Logo & Huisstijl
- Status: Beëindigd
Datum start: 16-01-2013
Datum einde: 23-02-2013
Het begon allemaal met een idee...
Een korte, interactieve gids hielp hen hun ontwerpstijl te ontdekken en legde precies vast wat ze nodig hadden.
Brandsupply is een platform waar creatieve professionals en bedrijven samenwerken aan unieke projecten en ontwerpen.
Klanten die bijvoorbeeld een nieuw logo of een huisstijl zoeken, geven een beschrijving van hun wensen. Daarna kunnen ontwerpers via Brandsupply deelnemen aan het project door één of meerdere ontwerpen in te sturen. Uiteindelijk kiest de klant het ontwerp dat zij het beste vinden.
De kosten variëren per type project, van €169 voor een bedrijfs- of projectnaam tot €539 voor een volledige website. De klant bepaalt zelf hoeveel hij of zij voor het gehele project wil betalen.


Beste opdrachtgever,
Allereerst bedankt voor de uitnodiging, hierbij een eerste suggestie voor uw logo. Ik kijk uit naar uw feedback.
met vriendelijke groet,
RV
PS. met een subtiele link naar voeten en een knipoog naar F(V)iolet.
Beste RVHill
Wat een verrassend ontwerp ik wilde geen getekende voeten maar dit vind ik erg leuk.
Zou jiji in de paarse balk telefoonnr en email en website willen plaatsen?
Daarnaast vind ik het witte vlak erg wit zou carla fiolet een schaduw kunnen krijgen wat naar rechtsboven weg valt.misschien een leuk effect op het voetje graag ook pedicure eerst en daarna manicure hoop dat je hier wat aan hebt en ben enieuwd
Beste ChimpMarketing,
Bedankt voor de (snelle) feedback, deze inzending is slechts een presentatie van het logo. Wanneer deze naar wens is werk ik graag een huisstijl uit. De paarse balk dient als donkere achtergrond waarop te zien is dat het logo ook in 1 kleur (en op donkere achtergrond) herkenbaar blijft. Ik zal je feedback verwerken en alvast een visitekaartje opmaken.
met vriendelijke groet,
RV

Geen commentaar
Hierbij een eerste suggestie voor het visitekaartje. Ik kijk weer uit naar je feedback.
met vriendelijke groet,
RV
PS. even klikken op afbeelding voor goede weergave.
Beste RVHill
Ik moet zeggen het het ziet er strak uit en het verrast mij ik laat het nog even op mij in werken
Hallo RVHill
Dit ontwerp staat voor mij eigenlijk wel op nr 1. Ik vind het erg mooi we zitten nu alleen nog wel erg kort in de wedstrijd en ik wil even wachten of er nog andere ideeen langs komen.
Ik hoop dat je daar begrip voor hebt.
Vriendelijke groet carla
Beste Carla,
Daar heb ik alle begrip voor, het is een belangrijk onderdeel van je bedrijf. Ik wacht rustig af en mocht je nog een aanpassing/uitbreiding willen zien dan hoor ik dat graag.
met vriendelijke groet,
RV
Beste rvhill
Jouw ontwerp blijft op nummer 1 staan en wat ons betreft win jij onze wedstrijd. Ik heb het volgende voorstel.
Ik heb nog een paar vragen/opmerkingen betreffende het visite kaartje en het briefpapier.
Als ik die van je heb gekregen krijg je van mij de finale teksten door zodat alles uitgewerkt kan worden en opgeleverd kan worden.
Is dat akkoord?
carla