Personal Brand

Datum start: 02-11-2010

Datum einde: 23-11-2010

Totaal budget: € 300.00
WINNAAR
Book cover
MisterM

Het begon allemaal met een idee...

Een korte, interactieve gids hielp hen hun ontwerpstijl te ontdekken en legde precies vast wat ze nodig hadden.

Behoefte


- Primair: Logo
- Secundair: Kleurstelling
- Secundair: Concept voor huisstijl
Logo op te leveren in .eps / .ai
Kleurstelling op te leveren in PMS / CMYK / RGB waarden
Concept voor huisstijl vrij op te leveren.

Bedrijfsomschrijving


Een professioneel muziekdocent (aan het conservatorium), componist en artiest die opereert op (inter)nationaal topniveau wil zijn naam versterken door een visuele stijl te ontwikkelen. Zijn initialen zijn CB.
Deze visuele stijl zal worden gebruikt als “personal brand” voor de promotie van al zijn diensten en muziekproducties.
CB is gespecialiseerd in het samenbrengen van verschillende muziekstijlen en –culturen. Orkesten van blaasinstrumenten werken samen met Afrikaanse drumgroepen; kamerkoren werken met jazztrompetisten etc.
Ook andere kunstdisciplines, denk aan dans en toneel, worden door CB feilloos geïntegreerd met muziek. Hierdoor beleeft het publiek altijd een innovatieve show, die ook voor de uitvoerende zeer uitdagend is om deel van uit te maken.
CB focust zich in zijn producties en masterclasses op het (door)ontwikkelen van topmuzikanten en zij die de ambitie hebben om tot de top te gaan behoren.

Let wel: de initialen CB zijn tevens muziekschriftsleutels. De C en B worden dus ook gebruikt als symbool in het internationale muziekschrift.

Doelgroep


De doelgroep bevindt zich voornamelijk in en om (inter)nationale (top) blaas- en/of symfonieorkesten.
- het bestuur van orkesten
- organisaties van muziekevenementen/-voorstellingen
- organisaties van muziekgebouwen
- individuele (top)muzikanten
- jonge, ambitieuze muzikanten
- fanatieke liefhebbers van orkestmuziek en innovatieve muziekcultuurproducties.

Kleuren, favoriete logo's, must haves


Wensen / stijl
- gebruik initialen CB
- abstract
- simpel, maar zeer krachtig in vorm
- onderscheidend, eigen
- “apple”
- licht (niet per definitie in kleurgebruik)
- enthousiasmerend

Associaties van het personal brand
- kwaliteit
- creativiteit
- muziek
- professioneel
- innovatie

Designer: MisterM MisterM
logo_huisstijl-misterm-nCcgZGUq

MisterMMisterM

variant op mijn eerste inzending. Abstract met een link naar muziek (zoals muziek noot in de letter C)

Deze wedstrijd is gesloten. Commentaar geven is niet meer mogelijk.
logo_huisstijl-misterm-XM4sOm0W

MisterMMisterM

In het ontwerp van het logo heb ik, zoals gevraagd, de initialen "CB" verwerkt.

De verbinding van de letter “C” en “B” visualiseert het samenbrengen van verschillende stijlen. Eenmaal samengevoegd vormt het een geheel/eenheid, het is abstract, minimalistisch maar toch sterk van vorm.

Muziek is dynamisch en nooit hetzelfde. Het logo moet hetzelfde uitstralen, de initialen "CB" zijn in verschillende vormen gegoten (speelser, 3d etc) maar de initialen "CB" blijven altijd zichtbaar.

Er zijn nog meer van variaties van het logo mogelijk.

Met vriendelijke groet,

Michiel

designificancedesignificance

heel vet, mijn complimenten!

MisterMMisterM

bedankt! :)

Deze wedstrijd is gesloten. Commentaar geven is niet meer mogelijk.