ver weg van mijn eigen pc toch nog even dit weten te maken. Even niet op de kleine foutjes letten ;)
Praktijk voor kattengedrag zoekt logo & huisstijl. Mauw!
- Wedstrijd van: djkraa
- Categorie: Logo & Huisstijl
- Status: Beëindigd
Datum start: 18-12-2012
Datum einde: 01-01-2013
Het begon allemaal met een idee...
Een korte, interactieve gids hielp hen hun ontwerpstijl te ontdekken en legde precies vast wat ze nodig hadden.
Brandsupply is een platform waar creatieve professionals en bedrijven samenwerken aan unieke projecten en ontwerpen.
Klanten die bijvoorbeeld een nieuw logo of een huisstijl zoeken, geven een beschrijving van hun wensen. Daarna kunnen ontwerpers via Brandsupply deelnemen aan het project door één of meerdere ontwerpen in te sturen. Uiteindelijk kiest de klant het ontwerp dat zij het beste vinden.
De kosten variëren per type project, van €169 voor een bedrijfs- of projectnaam tot €539 voor een volledige website. De klant bepaalt zelf hoeveel hij of zij voor het gehele project wil betalen.



Geen commentaar
Hallo Diana,
kijk even bij deze wat jij "Pittiger" vind. Gaan we op die voet verder.
Hai Björn,
Met pittig lettertype bedoelde ik n beetje eigenwijs, opvallend, gek.
De onderste twee vind ik het leukst. Beetje gek, maar nog wel zakelijk.
Qua kleur vind ik grijs mooi voor het contrast en dat is net iets minder zwaar dan zwart, maar de combi met rood vind ik minder geslaagd. Wordt t wel iets te pittig van, ik vind het contrast te groot. De focus op cat vind ik in de derde optie het mooist.
Groeten,
Diana
Hai Björn, zou je nog een aangepaste versie van het design van de derde van boven willen doen? Dan gaat het vooral om de kleuren, die vind ik iets te contrasterend zo.
Dank alvast!
Diana

Eerst maar eens een logo voordat we de huisstijl gaan ontwerpen.
Hallo Bjorn,
Dank voor je inzending! Je was de eerste! Goed idee om eerst met het logo te beginnen, huisstijl is toch een afgeleide daarvan.
Ik vind de kleur oranje het mooist, dat is een warme en aantrekkelijke kleur.
Het kattengezicht in de C is een slimme feature, het is overduidelijk n katten business zo. Hoewel het wel voordehandliggend is, is door het te integreren in de C wel een mooi design.
Het lettertype vind ik nog iets te saai, mag wel iets pittiger. En ik zou graag het woord Cat in Catchy eruit willen laten springen (sorry dat was ik vergeten bij de wedstrijdomschrijving)
Zou je nog een andere inzending willen doen, met iets pittiger lettertype en focus op cat in catchy?
Dank alvast!
Diana