Geen commentaar
Spindoctors
- Wedstrijd van: Hein
- Categorie: Logo & Huisstijl
- Status: Beëindigd
Datum start: 22-10-2012
Datum einde: 15-11-2012
Het begon allemaal met een idee...
Een korte, interactieve gids hielp hen hun ontwerpstijl te ontdekken en legde precies vast wat ze nodig hadden.
Brandsupply is een platform waar creatieve professionals en bedrijven samenwerken aan unieke projecten en ontwerpen.
Klanten die bijvoorbeeld een nieuw logo of een huisstijl zoeken, geven een beschrijving van hun wensen. Daarna kunnen ontwerpers via Brandsupply deelnemen aan het project door één of meerdere ontwerpen in te sturen. Uiteindelijk kiest de klant het ontwerp dat zij het beste vinden.
De kosten variëren per type project, van €169 voor een bedrijfs- of projectnaam tot €539 voor een volledige website. De klant bepaalt zelf hoeveel hij of zij voor het gehele project wil betalen.



Geen commentaar
Dear Timanfia,
Thnx for choosing other colours.
But it is stil not what we are looking for. Fact is that you have made the colours more dazy. We think that hard colours work the best. In fact as you did with the first example of this logo, in blue, white and black. Therefore our question: could you show us a few more examples of this logo, with hard, bright modern colours. Look for colourexamples at the dots in the logo of brandsupply at the left upper site of the home page. I hope it is possible to show this in a short while.
Thanx in advance,
best regards,
hein

Geen commentaar

Geen commentaar

Geen commentaar

Geen commentaar
Beste Timanfia,
We vinden deze inzending het beste van allemaal. Met name het logo. Hier willen we ons in het laatste traject op concentreren, want we zijn er echter nog niet helemaal.
Een paar opmerkingen hierover:
- we vinden de kleruencombinatie blauw en wit erg zakelijk en koel. Eene beetje het gevoel van een accountency. We zijn een modern PR-bureau. Zou je kunnen kijken naar meer moderne of hippe kleurencombinaties?
- Het is al met een druk logo. Het mag van ons nog wel iets simpeler. Maar wellicht heb je dit met voorbedachte rade gedaan. Een voorbeeld: waarom is er het kleine rondje naast de grote? Als er geen reden is mag die weg.
Al met al hopen we dat je onze opmerkingen op korte termijn en adequaat zou kunnen verwerken. Mocht dit gebeuren, dan kunnen we tot afrekening overgaan.
Bij voorbaat dank,
met vriendelijke groet,
Hein van Dam
Bedankt voor je feedback!

Geen commentaar
Best Timanfia,
In mijn opdrachtomschrijving ben ik vergeten onze pay off te noemen: die is 'Boosting your PR'. Onze werkwijze is lean & mean. Is het mogelijk hiermee aan de slag te gaan?
Best Timanfia,
In mijn opdrachtomschrijving ben ik vergeten onze pay off te noemen: die is 'Boosting your PR'. Onze werkwijze is lean & mean. Is het mogelijk hiermee aan de slag te gaan?
Ik zal blijven proberen :)