Geen commentaar
Stichting DoelZeker logo & huisstijl
- Wedstrijd van: marcelalpha
- Categorie: Logo & Huisstijl
- Status: Beëindigd
Datum start: 22-01-2014
Datum einde: 04-03-2014
Het begon allemaal met een idee...
Een korte, interactieve gids hielp hen hun ontwerpstijl te ontdekken en legde precies vast wat ze nodig hadden.
Brandsupply is een platform waar creatieve professionals en bedrijven samenwerken aan unieke projecten en ontwerpen.
Klanten die bijvoorbeeld een nieuw logo of een huisstijl zoeken, geven een beschrijving van hun wensen. Daarna kunnen ontwerpers via Brandsupply deelnemen aan het project door één of meerdere ontwerpen in te sturen. Uiteindelijk kiest de klant het ontwerp dat zij het beste vinden.
De kosten variëren per type project, van €169 voor een bedrijfs- of projectnaam tot €539 voor een volledige website. De klant bepaalt zelf hoeveel hij of zij voor het gehele project wil betalen.


Hallo,
Ik heb hierbij het beeldmerk en de kleuren veranderd. of het beter is dat mag u zeggen.
mvgr,
Bon13
Het lijkt me dat we op goede weg zijn. Ik kan nu (nog) geen verbeteringen aangeven, laten we dat later na overleg doen.
Hallo,
dank voor reactie. Als er verbeteringen en aanpassingen moet bijkomen dan hoor ik het graag van u.
mvgr,
Bon13

Geen commentaar

Geen commentaar

Geen commentaar
Beste opdrachtgever,
Ik heb hier het beeldmerk aangepast en de kleuren naar blauw tinten omgezet.
Ik hoor graag wat u ervan vindt en of iets nog kan verbeteren.
mvgr,
NB
Het huisstijl wordt vervolg als u het logo op goede weg is.
mvgr,
NB
Beste Bon,
Je was al op de goede weg. In groen was beter. We zullen er zeker op terug komen, maar doen dat liever aan het eind van de wedstrijd. Ten eerste om meer input en idee te krijgen en ten tweede om te voorkomen dat jij teveel moet ontwerpen..
Beste,
Het is fijn dat ik al op goede weg staat.
Dan wacht ik even af voor u meningen.
Als er wat is dan hoor ik het graag.
mvgr,
NB

Geen commentaar

Geen commentaar

Geen commentaar
Hallo,
Leuk gedaan ! Het is het niet helemaal maar het spreekt ons wel aan.
Dank u voor reactie .Ik ga hiermee verbeteren aan het beeldmerk. Zijn de kleuren verder goed? of kan anders.
mvgr,
Bon13
We zouden inderdaad wel eens het resultaat willen zien in een combinatie frisse, vrolijke kleur..
Hoe denk je het logo overigens als favicon te doen ?