Strakke, hippe huisstijl en logo voor nieuw uitzendbureau

Datum start: 04-12-2017

Datum einde: 11-12-2017

Totaal budget: € 300.00
WINNAAR
Book cover
MartenVisser

Het begon allemaal met een idee...

Een korte, interactieve gids hielp hen hun ontwerpstijl te ontdekken en legde precies vast wat ze nodig hadden.

Behoefte


Beste creatieve professional,

Tempforce Personeelsdiensten start 1 Januari. Wij zijn op zoek naar een hippe, strakke huisstijl en een simpel maar herkenbaar logo.

De huisstijl en het logo gaan uiteraard gebruikt worden voor de website, offertes en voorstellen richting opdrachtgevers en communicatie naar de uitzendkrachten. Ook een visitekaartje is nodig.

Wij hebben zelf een idee van hoe het er ongeveer uit kan komen te zien en welke kleuren gebruikt gaan worden, maar we staan zeker open voor andere opties, stijlen, kleuren of voorstellen.

Tempforce gaat zich vooral richten op de logistiek, de horeca en ondersteunende kantoorfuncties. De oprichters zijn vrij jong, we gaan met name aan de slag binnen de randstad. We gaan samenwerken met (middel)grote, professionele bedrijven. Ons logo moet zeker bijdragen aan deze professionaliteit! We zien liever geen poppetjes of icoontjes in het logo zelf. Het is nu alleen tekst, dat is wat ons betreft prima, maar er mag ook nog iets mee gedaan worden, zodat het meer een logo wordt ipv alleen tekst in een kleurtje.

Wij zien Tempforce als de algemene naam, op de kvk heten wij Tempforce Personeelsdiensten. Onder Tempforce Personeelsdiensten hangen verschillende labels, o.a. Tempforce Uitzendbureau, Tempforce Recruitment, Tempforce Staffing. Deze zullen wij in een later stadium ook uitrollen en ontwikkelen.

In de bijlage een opzet van wat we zelf hebben gemaakt. Ondanks dat Tempforce één merknaam is, is de naam opgebouwd uit twee delen, Temp en Force. Om dit goed uit te laten komen lijkt het ons mooi om twee kleuren te gebruiken voor de twee delen van onze naam. Ook houden we van lichtblauw en donkerblauw.

Wellicht is het voor het visitekaartje/huisstijl leuk om deze twee kleuren terug te laten komen, bijvoorbeeld links op het visitekaartje een donkerblauw deel, rechts ernaast een lichtblauw deel, de rest wit. Dit is slechts een voorbeeld van ons beperkte creatieve brein, dit is jullie vakgebied! Wij zijn benieuwd.

Wij zijn niet enorm thuis in de bestandsformaten e.d. maar de huisstijl en logo's zijn nodig voor alle mogelijke toepassingen: website, social media en documenten.

Voor vragen zijn wij het beste per mail te bereiken.
Wij kijken uit naar het resultaat!

Groet,

Corneel Bakker
Tempforce Personeelsdiensten

Bedrijfsomschrijving


Doelgroep


-

Kleuren, favoriete logo's, must haves


-

Designer: MartenVisser MartenVisser
logo_huisstijl-martenvisser-rW9uUaIa

MartenVisserMartenVisser

Wat vindt u er zo van?

TempforceTempforce

Erg strak, mooi!

Deze wedstrijd is gesloten. Commentaar geven is niet meer mogelijk.
logo_huisstijl-martenvisser-yCigE7DE

MartenVisserMartenVisser

Beste,

Ik heb de stripes verwijderd. Ik denk, om het zo strak mogelijk te houden, dat er ook niet iets moet staan. Ik hoor graag van u hoe het ontwerp zo vindt.

Met vriendelijke groet,
Marten Visser

Deze wedstrijd is gesloten. Commentaar geven is niet meer mogelijk.
logo_huisstijl-martenvisser-KAjPCGVk

MartenVisserMartenVisser

Hierbij bijpassende huisstijl.

Met vriendelijke groet,
Marten Visser

MartenVisserMartenVisser

Bedankt voor uw beoordeling. Wanneer u feedback heeft hoor ik het graag.

Met vriendelijke groet,
Marten Visser

TempforceTempforce

Beste Marten,

Wij vinden het logo erg strak zo, mooi!
Zijn nog niet helemaal uit over de striping op de huisstijl, echter zonder deze striping is het misschien weer te clean/leeg.

Heb je hier nog ideeën voor? Hoor het graag.

Groet,

Tempforce

MartenVisserMartenVisser

Bedankt voor uw feedback! Ik ga een andere variant voor u maken.

Met vriendelijke groet,
Marten Visser

Deze wedstrijd is gesloten. Commentaar geven is niet meer mogelijk.
logo_huisstijl-martenvisser-yVqatVeC

Geen commentaar

TempforceTempforce

Strak, mooi. Kan je dit logo zonder 'gaten/uitsparingen' in het lettertype maken?

TempforceTempforce

En misschien het donkerblauw nog iets donkerder?

Deze wedstrijd is gesloten. Commentaar geven is niet meer mogelijk.