Bedankt voor uw reactie! Ik kon de pagina die u aangad op Brandsupply helaas niet meer terug vinden, maar bijgevoegd een aantal nieuwe voorstellen! Ik ga straks aan de slag met de huisstijl!
Groetjes Sandra
Weekendje wellness
- Wedstrijd van: Wellness
- Categorie: Logo & Huisstijl
- Status: Beëindigd
- Bestanden: Bestand 1
Datum start: 20-09-2012
Datum einde: 05-10-2012
Het begon allemaal met een idee...
Een korte, interactieve gids hielp hen hun ontwerpstijl te ontdekken en legde precies vast wat ze nodig hadden.
Brandsupply is een platform waar creatieve professionals en bedrijven samenwerken aan unieke projecten en ontwerpen.
Klanten die bijvoorbeeld een nieuw logo of een huisstijl zoeken, geven een beschrijving van hun wensen. Daarna kunnen ontwerpers via Brandsupply deelnemen aan het project door één of meerdere ontwerpen in te sturen. Uiteindelijk kiest de klant het ontwerp dat zij het beste vinden.
De kosten variëren per type project, van €169 voor een bedrijfs- of projectnaam tot €539 voor een volledige website. De klant bepaalt zelf hoeveel hij of zij voor het gehele project wil betalen.



En bij deze ook de uitgewerkte huisstijl! Natuurlijk zou het geheel ook na afsluiting van de wedstrijd nog fijngeslepen kunnen worden. Ik ben benieuwd!
Groetjes Sandra

Geen commentaar
Hoi Sandra,
bedankt voor het aansprekende logo. We zijn hier erg van gecharmeerd. We hebben nog een paar punten:
1. kun je ook eens kijken wat er gebeurt als je de kleuren van Weekendje en Wellness
2. kijk eens naar de kleur "donker cyaan" of internetkleur #009999
3. de blaadjes, zie je hier nog meer varianten in? Wij laten ons inspireren door het symbool van www.vertroetelcheque.nl of een mede deelnemer MMC_2012 (http://www.brandsupply.nl/logo_huisstijl/weekendje-wellness/10641/ontwerp/125437)
na uitwerking zijn we ook nog benieuwd naar de overige communicatie middellen.

Bedankt voor uw reactie! Bijgevoegd een nieuw logo. Ik ben benieuwd wat u er zo van vindt!
Groetjes Sandra

Beste Welnness,
Bijgevoegd mijn eerste voorstel voor uw nieuwe logo. Ik ben benieuwd naar uw reactie!
Groetjes Sandra
Wat we sterk vinden is dat je door het verschil in Weekendje en Wellness We willen afstappen van betaalbare luxe, daar voor in de plaats gaan we naar ... voor pure ontspanning.
wat we niet sterk vinden is het kader met het rondje.
Kijk nog eens goed naar het lettertype, we zoeken een warme letter, een ronde letter misschien wel. Geen frivole letter overigens.
Ik ben benieuwd naar de doorvertaling in de overige communicatie middelen die in de opdracht omschreven zijn.