Bij deze mijn ontwerp voor de website! Ik hoop dat jullie blij zijn met de kleuren indeling. Ik hoor het graag! eventuele feedback kan ik aanpassen.
Assisteer ons bij het omzetten ontwerp website naar nieuwe logo en kleuren.
- Wedstrijd van: MarijeZethof
- Categorie: Overig
- Status: Beëindigd
- Bestanden: Bestand 1, Bestand 2
Datum start: 06-10-2014
Datum einde: 20-11-2014
Het begon allemaal met een idee...
Een korte, interactieve gids hielp hen hun ontwerpstijl te ontdekken en legde precies vast wat ze nodig hadden.
Brandsupply is een platform waar creatieve professionals en bedrijven samenwerken aan unieke projecten en ontwerpen.
Klanten die bijvoorbeeld een nieuw logo of een huisstijl zoeken, geven een beschrijving van hun wensen. Daarna kunnen ontwerpers via Brandsupply deelnemen aan het project door één of meerdere ontwerpen in te sturen. Uiteindelijk kiest de klant het ontwerp dat zij het beste vinden.
De kosten variëren per type project, van €169 voor een bedrijfs- of projectnaam tot €539 voor een volledige website. De klant bepaalt zelf hoeveel hij of zij voor het gehele project wil betalen.


Beste ontwerper,
De blauwe achtergrond vinden we erg mooi. De accentkleuren verdeling ook. Het logo vinden we wat simpel neergezet. Ons huidige logo doorbreekt die streep is het misschien mogelijk een voorbeeld te maken waarbij deze baby die streep ook doorbreekt, Deze dus los van de letters te zien? Of weet je misschien een andere manier om het wat levendiger te maken?
Groet Mariej

Hierbij het ontwerp van de website visueel vorm gegeven als een voorbeeld :)