Naam + slogan verzorgingsproducten+ ontwerp etiket voor op verpakkingen.

Datum start: 05-01-2017

Datum einde: 11-01-2017

Totaal budget: € 229.00
Nieuwste inzending
Book cover
Brandsupply

Het begon allemaal met een idee...

Een korte, interactieve gids hielp hen hun ontwerpstijl te ontdekken en legde precies vast wat ze nodig hadden.

Behoefte


Voor een nieuwe verzorgingslijn bestaande uit alleen maar natuurlijke producten met grotendeels biologische ingrediënten (gecertificeerd) zoek ik een naam en een slogan. In eerste instantie gaat het om 6 verschillende producten. Te weten: dagcrème, nachtcrème, intensief verzorgende gezichtscrème, gezichtsreinigingsmelk, gezicht reinigingslotion en een hand & bodycrème.
Ik heb dus al een naam en logo voor mijn bedrijf. Maar dit gaat echt om een naam en slogan voor een eigen verzorgingslijn.
De producten worden geproduceerd in samenwerking met een Nederlands bedrijf dat al ruim 30 jaar ervaring heeft in biologische huidverzorging.

De producten bestaan volledig uit natuurlijke ingrediënten en zijn waar mogelijk biologisch. Niet zomaar ingrediënten. Oliën uit planten die echt iets voor de huid doen zonder het natuurlijk herstellend vermogen van de huid aan te tasten.

Bij het aanmaken van de wedstrijd heb ik eerst gekozen voor een rubriek waar alleen tekst mogelijk blijkt maar ik wil ook een ontwerp voor de etiketten op de producten. Dit is inmiddels aangepast dus ik ben tevens benieuwd naar jullie ontwerpen voor de labels.

Bedrijfsomschrijving


E-naturals.nl is nu een webshop met natuurlijke en biologische huidverzorgingsproducten van diverse merken. Dit gaat echter veranderen. Een nieuwe eigen verzorgingslijn is in de maak. Hiervoor zijn diverse behoeftes. Te beginnen met de naam van het merk en de producten.

Doelgroep


Vrouwen van boven de 30 die begrijpen dat verzorgingsproducten mee doen dan de huid van buiten af verzorgen. Vrouwen die een bijdrage willen leveren aan een beter milieu, meer natuurlijke producten willen gebruiken van een merk waarvan ze erop kunnen vertrouwen dat alle ingrediënten de huid ondersteunen.
Hoger middensegment

Kleuren, favoriete logo's, must haves


Naam, slogan en etiketten. Laat jullie creativiteit met de hiernaast beschreven kernwaarden en doelgroep in het achterhoofd de vrije loop.

300x300

designer: Remarij

score:

300x300

designer: peterlok

score:

300x300

designer: Remarij

score:

300x300

designer: NSOntwerper

score:

300x300

designer: Eva

score:

300x300

designer: Eva

score:

300x300

designer: Eva

score:

300x300

designer: Eva

score:

300x300

designer: Eva

score:

300x300

designer: graag gezien

score:

300x300

designer: Remarij

score:

300x300

designer: Remarij

score:

300x300

designer: Remarij

score:

300x300

designer: Petje

score:

300x300

designer: Y-graphic design

score:

17 Ingezonden designs
8 Designers
0 Winnaar

Met zoveel sterke inzendingen had de klant een lastige keuze, maar één ontwerp sprong eruit.