Dit is dan de definitieve versie, uitgeklapt.
Offertemap/presentatiemap
- Wedstrijd van: erikjanjonkman
- Categorie: Overig
- Status: Beëindigd
- Bestanden: Bestand 1, Bestand 2, Bestand 3
Datum start: 06-01-2011
Datum einde: 21-01-2011
Het begon allemaal met een idee...
Een korte, interactieve gids hielp hen hun ontwerpstijl te ontdekken en legde precies vast wat ze nodig hadden.
Brandsupply is een platform waar creatieve professionals en bedrijven samenwerken aan unieke projecten en ontwerpen.
Klanten die bijvoorbeeld een nieuw logo of een huisstijl zoeken, geven een beschrijving van hun wensen. Daarna kunnen ontwerpers via Brandsupply deelnemen aan het project door één of meerdere ontwerpen in te sturen. Uiteindelijk kiest de klant het ontwerp dat zij het beste vinden.
De kosten variëren per type project, van €169 voor een bedrijfs- of projectnaam tot €539 voor een volledige website. De klant bepaalt zelf hoeveel hij of zij voor het gehele project wil betalen.


Hijis erg mooi geworden, bedankt voor je inzet en het goede resultaat!

Geen commentaar
Hierbij nog een aantal variaties op nr 1 van de vorige ronde, het beeld is nu meer gevuld. Hier en daar is wel wat functioneel wit gebleven, ik denk dat dat nodig is omdat het er anders al gauw als een kookboek uit gaat zien (met alle respect overigens voor de originele foto\'s!).
We kunnen de oranje balk onderaan door laten lopen op de achterkant en daar ook nog wat rood gebruiken en eventueel 1 foto.
Nog een vraag: wil je nog contactinformatie op de achterkant, of een www adres?

Geen commentaar

Geen commentaar

Geen commentaar

Geen commentaar

Geen commentaar
Hoi margreet, Ik vind dit de mooiste! Vooral omdat het logo boven staat, de slogan onder en de vlakken zonder foto rust geven. Het overwegende rood hierin vind ik ook mooi. Heb ik nog de volgende suggesties/verzoeken:
- het logo mag geheel gecentreerd in het vierkante vlak
- de slogan mag iets kleiner
- kun je de foto\'s proberen zonder wit filter maar de andere foto\'s toevoegen? We hebben nog het kopje (zie nieuwe bijlage), de zalm en de appeltaart. Niet al het eten bij elkaar hoor ;-) Het zijn nu namelijk te veel handen die niet zoveel zeggen. Het witte fliter gebruiken we alleen op de homepage maar gaat eruit. Omdat we te weinig foto\'s hebben zou je evt. de bovenste en onderste foto met filter kunnen laten of met een rood/oranje vlak, wat jou mooi lijkt. Ik heb trouwens nog een onderbroeken-foto die we nergens gebruiken maar misschien toch wel leuk is, zie bijlage.
- kun je de oranje balk onder laten doorlpen op de acherzijde en daarin onze website vermelden?
- mis ik alleen nog een icoon in kruissteek. Misschien kun je voor de www de pijl zetten, zie bijlage.
- ons lettertijpe is DIN, zie bijlage (windows)
Volgens mij moet het wel lukken zo he! Heb je denk ik nog wel foto\'s en logo in hoge resolutie nodig denk ik... Let me know.
Succes en grt,
Erik
Oh, de bestanden worden zsm door Brandsupply toegevoegd... ff geduld please
Goede keus Erik! Het rode vlak geeft inderdaad rust.
Ik zal een nieuwe versie voor je maken als ik de foto\'s in hoge resolutie van je ontvangen heb (ben heel benieuwd naar de onderbroeken-foto :-) ). Het logo en de icoon in kruissteek ook graag in eps of ander hoge resolutie bestand. Het Din-font hoeft niet, dat heb ik zelf ook.
Als je dat handig vindt kun je me ook direct mailen: info@digimadam.nl
Groetjes,
Margreet

Geen commentaar
Deze vnd ik vooral mooi omdat het beeldvullender is, maar dit kan in ontwerp 1 ook door meer foto\'s te gebruiken. Het rode valk onder vind ik ook wel mooi waarbij de slogan in kruissteek zou kunnen. Toch vind het eerste ontwerp wat meer in balans maar misschien kun je het rode valk daarin ook een plek geven, onder meer om het beeldvullend te maken.
Bedankt Erik! Ik ben blij dat de ontwerpen goed gevallen zijn. Duidelijke feedback ook, daar kan ik verder mee aan de slag. Ik zal een nieuw ontwerp voor versie 1 maken, met meer foto\'s, goede slogan, etc.
Dus, tot gauw & groeten,!
Margreet

NB: ik heb in eerste instantie alleen de cover van de map gemaakt, als het ontwerp u aanspreekt kunnen we de achterkant en de flappen nog aanpassen.
Het oranje balkje boven vond ik hier minder mooi.

Geen commentaar
De icoontjes vind ik leuk maar maken het denk ik te rommelig. Het logo boven vind ik mooier.
De icoontjes vind ik leuk maar maken het denk ik te rommelig. Het logo boven vind ik mooier.

Beste opdrachtgever,
Hierbij een paar ideeën voor de presentatiemap. Om de diversiteit van Zorg&Zo te laten zien, heb ik verschillende foto\'s op de cover gezet.
Verder heb ik de layout en het kleurgebruik afgestemd met de website.
Ik hoor graag uw reactie!
Met vriendelijke groet,
Margreet
Beste Margreet,
Bedankt voor je inzendingen. Ik vind het idee van de blokken/foto\'s om de diversiteit aan te geven leuk en vind ze goed passen bij de huisstijl. Ik zal per ontwerp aangeven wat ik (minder) leuk vind zodat je dit kunt aanpassen en we tot een definitief ontwerp komen.
Eerst nog wat algemeens: Onze slogan voor de diensten moet overigens zijn: Oude waarden, nieuwe normen. En ik vind het mooi als de voorkant deels overloopt in de achterkant, bijvoobeeld het oranje balkje en/of een heel rood vlak.
In dit ontrerp vind ik de witte vlakke onder en boven te groot. Dit kunnen we ondervangen door meer foto\'s/blokken te gebruiken. Zie hiervoor de homepage met het kopje, de zalm op http://www.zorgenzo.nl/maaltijden en de handen op http://www.zorgenzo.nl/wat_we_doen.html.
Het oranje blokje linksonder vind ik leuk omdat dit terugkomt op de website. Zie ook verdere commentaar.
Alvast dank!
Groet,
Erik