De achterzijde, denk dat het mooier is om de ramen niet te beplakken maar alleen de omranding
Het begon allemaal met een idee...
Een korte, interactieve gids hielp hen hun ontwerpstijl te ontdekken en legde precies vast wat ze nodig hadden.
Brandsupply is een platform waar creatieve professionals en bedrijven samenwerken aan unieke projecten en ontwerpen.
Klanten die bijvoorbeeld een nieuw logo of een huisstijl zoeken, geven een beschrijving van hun wensen. Daarna kunnen ontwerpers via Brandsupply deelnemen aan het project door één of meerdere ontwerpen in te sturen. Uiteindelijk kiest de klant het ontwerp dat zij het beste vinden.
De kosten variëren per type project, van €169 voor een bedrijfs- of projectnaam tot €539 voor een volledige website. De klant bepaalt zelf hoeveel hij of zij voor het gehele project wil betalen.



beste hierbij mijn inzending indien er iets aangepast moet worden is dit geen probleem
Gr Mick
Super, maandag even contact hebben Ron Vink 06 55 7 22 999
Beste,
is het mogelijk dat we per mail contact kunnen opnemen, ik heb hiernaast een baan waardoor ik weinig tijd heb voor mn prive ontwerpen.
per mail wel bereikbaar: michaelfreshcreations@gmail.com
Andere optie is in de avond contact leggen.
Mvg, Michael