Bedoeld u zoiets??
Logo en eventuele bedrijfsnaam voor hondenuitlaatservice
- Wedstrijd van: Dany85
- Categorie: Webpagina design
- Status: Beëindigd
Datum start: 30-01-2012
Datum einde: 29-02-2012
Het begon allemaal met een idee...
Een korte, interactieve gids hielp hen hun ontwerpstijl te ontdekken en legde precies vast wat ze nodig hadden.
Brandsupply is een platform waar creatieve professionals en bedrijven samenwerken aan unieke projecten en ontwerpen.
Klanten die bijvoorbeeld een nieuw logo of een huisstijl zoeken, geven een beschrijving van hun wensen. Daarna kunnen ontwerpers via Brandsupply deelnemen aan het project door één of meerdere ontwerpen in te sturen. Uiteindelijk kiest de klant het ontwerp dat zij het beste vinden.
De kosten variëren per type project, van €169 voor een bedrijfs- of projectnaam tot €539 voor een volledige website. De klant bepaalt zelf hoeveel hij of zij voor het gehele project wil betalen.


Dit logo kan uiteraard ook worden gemaakt in een combinatie met zwart.
Sorry voor de late reactie..
Dankjewel voor alle inzendingen vanuit u kant!
Ik ben enorm tevreden.
Ik zit alleen zelf nog te twijfelen tussen 2 ontwerpen.
En dat is tussen dit logo en het ronde logo met grijs en rose.
Ik zit bij deze te twijfelen door de rottweiler in de afbeelding (hij heeft een beetje bange houding)
En bij het andere logo twijfel ik of deze wel goed leesbaar zijn (met name het linker logo, met de Daan&Dogs in het rose)
Mvg
Danielle
Beste Danielle, leuk om te horen dat de ontwerpen in de smaak vallen. Wat betreft de Rottweiler, deze kan uiteraard vervangen worden door elke rottweiler die je wilt. Mocht ik de wedstrijd winnen dan gaan we samen het logobzo finetunen dat het helemaal naar uw wens is. Dit is dus geen probleem.
Mvg Claudia
Leuk detail misschien, ik heb zelf jaren een Rottweiler gehad, ben dus niet vreemd met het ras.

En nog twee donkere varianten. Uiteraard is elke kleurencombinatie mogelijk.

Nog een variatie voor uw logo. Ik ben benieuwd naar uw feedback.
Mvg Claudia - Webmotiva Design

Geen commentaar

Geen commentaar

Beste opdrachtgever,
Hierbij een voorstel voor uw logo in twee verschillende kleurencombinaties.
Aanpassingen zijn uiteraard altijd mogelijk.
Met vriendelijke groet,
Webmotiva Design
Hallo,
Bedankt voor je inzending.
Ik vind het een mooie opzet van het logo.
Ik vind de tekst hondenservices ook erg leuk eronder.
Dat ik zeker iets wat ik terug zou willen zien!
Ik zou alleen graag de hond meer als een centraal punt willen.
Met vriendelijke groet,
Danielle