Foodsaam.com

Wedstrijd gegevens:
Pakket zilver

  • Wedstrijd van: foodsaam
  • Categorie: Website design
  • Totaal budget: € 599.00
  • Datum start : 09-01-2018 18:07
  • Datum einde : 19-01-2018 00:00
  • Status : Beëindigd
  • Benodigde formaten: jpg,psd,ai
  • Relevante bestanden: Geen
  • Beschikbare talen:
  • Aantal inzendingen: 9
  • Respons opdrachtgever:
    laag hoog

Behoefte:

Medio dit jaar openen wij onze nieuwe groente, fruit en maaltijden winkel Foodsaam bv in het centrum van Vught. Daarvoor willen wij ook een website ontwikkelen die onze winkel, de top kwaliteit van onze producten en maaltijden en de bijzondere uitstraling daarvan goed weergeeft.
tzt zal er ook een bestelsite aan gekoppeld moeten kunnen worden, wellicht raadzaam om alvast rekening mee te houden.

Foodsaam staat voor : lekker en gezond eten en aangezien eten ook een sociaal aspect kent om dit samen te te doen de combinatie FoodSaam.

Een voorbeeld site die qua uitstraling goed bij ons concept pas is de website van landwaart.nl

Het zou erg fijn zijn wanneer we zelf hoge resolutie foto's kunnen uploaden en teksten kunnen aanpassen. We zijn ook geinterreseerd om dit beheer uit te besteden wom te voorkomen dat de website lang de dezelfde informatie geeft, het moet dynamisch zijn.
De website is verkoopstore, maar moet een goede indruk van ons concept geven, de top kwaliteit van de producten/maaltijden benadrukken.
Het btreft gemak producten, maaltijden die men zelf eenvoudig kan af garneren en men thuis kan warm maken waardoor men gezond en lekker, en lekker gezonde streek- en seizoensproducten die gluten en E-nummer vrij zijn.

Bedrijfsomschrijving:

Doelgroep:

Kleuren, favoriete logo's, must haves

Roy136
  • Website design # 813840 voor Foodsaam.com wedstrijd Klacht indienen
    1. Toelichting van de designer Roy136:

      Hierbij een nieuwe inzending met een aantal blog berichten en een paar kleine toevoegingen zoals het aantal items in het winkelmandje en een knop om terug naar boven te gaan.

      Ik ben benieuwd naar jullie feedback.

      Groetjes,
      Roy

    2. foodsaam zegt :

      Evelien hallo Roy, kun je tzt in de website ook een klanten login maken mbt korting en dat men kan zien welke opgebouwde korting zij hebben.

    3. foodsaam zegt :

      Evelien hallo Roy, kun je tzt in de website ook een klanten login maken mbt korting en dat men kan zien welke opgebouwde korting zij hebben.

    4. Roy136 zegt

      Hoi Eveline, dat is zeker mogelijk. Je bedoelt een soort spaarsysteem?

    5. foodsaam zegt :

      Idd

    6. Deze wedstrijd is gesloten. Commentaar geven is niet meer mogelijk.

  • Website design # 813817 voor Foodsaam.com wedstrijd Klacht indienen
    1. Toelichting van de designer Roy136:

      Hierbij mijn inzending voor de wedstrijd.
      Ik hoop dat mijn ontwerp in de smaakt valt. Aanpassingen zijn altijd mogelijk.

      Mocht mijn ontwerp gekozen worden tot winnaar, dan kan ik de complete website/webshop voor jullie realiseren.

      Ik ben benieuwd naar jullie feedback.

      Mvg,
      Roy

    2. Deze wedstrijd is gesloten. Commentaar geven is niet meer mogelijk.

Social Network