Dag Fatih,
Ik heb de ontwerpen allemaal uitgewerkt.
Zoals je kunt zien is de rode draad binnen de website overeind gebleven.
Zoals eerder aangegeven is dit alles wat ik voor dit ontwerp zal opleveren. Dit heeft te maken met de inhoud van de website (meer inhoud is er niet), en de prijs/kwaliteitsverhouding. Ik denk echter dat je hiermee een zeer goede site hebt welke zeker effectief zal zijn in het genereren van nieuwe klanten.
Graag hoor ik van je.
http://dl.dropbox.com/u/602701/Stucmijnhuis/overzicht.html
Met vriendelijke groeten,
Beeldgrip
www.stucmijnhuis.nl
- Wedstrijd van: fatihkaynak
- Categorie: Website design
- Status: Beëindigd
- Bestanden: Bestand 1, Bestand 2
Datum start: 22-02-2011
Datum einde: 15-03-2011
Het begon allemaal met een idee...
Een korte, interactieve gids hielp hen hun ontwerpstijl te ontdekken en legde precies vast wat ze nodig hadden.
Brandsupply is een platform waar creatieve professionals en bedrijven samenwerken aan unieke projecten en ontwerpen.
Klanten die bijvoorbeeld een nieuw logo of een huisstijl zoeken, geven een beschrijving van hun wensen. Daarna kunnen ontwerpers via Brandsupply deelnemen aan het project door één of meerdere ontwerpen in te sturen. Uiteindelijk kiest de klant het ontwerp dat zij het beste vinden.
De kosten variëren per type project, van €169 voor een bedrijfs- of projectnaam tot €539 voor een volledige website. De klant bepaalt zelf hoeveel hij of zij voor het gehele project wil betalen.



Dag Faith,
Bij dezen wil ik u mijn inzending tonen en beargumenteren.
Allereerst vind ik het belangrijk dat u mijn inzending bekijkt via mijn eigen acceptatieportaal omdat de website dan daadwerkelijk gezien kan worden in de browser. Ook werkt het scrollen waardoor uw belevenis zal zijn zoals het hoort.
Graag onderstaande link hiervoor gebruiken.
http://dl.dropbox.com/u/602701/Stucmijnhuis/overzicht.html
Zoals u kunt zien is er over elk aspect in de site nagedacht. Deze site staat niet alleen door een leuk beeld, maar door de samenhang van alle componenten. Hierdoor blijft de site stevig ongeacht het beeld.
De hoofdnavigatie is rustig, strak en duidelijk. Niet te simpel, niet te moeilijk. Ik heb een voorbeeld erbij gedaan hoe het eruit ziet wanneer men op \"diensten\" staat met de muis. Er ontstaat een sub-menu waar men weer een keuze uit kan maken. Nadat geklikt is op de keuze, of de muis van \"diensten\" weg is gehaald, verdwijnt dit menu weer.
Dan daaronder. Ik heb gekozen voor dit headerbeeld omdat deze laat zien wat jullie doen. Dit spreekt bij de klant tot de verbeelding waardoor mensen veel sneller geneigd zijn om actie te ondernemen. De \"roep naar actie\" staat links naast het beeld en deze wordt overigens ook gestuurd door de stukadoor. Deze beweegt zijn gereedschap namelijk naar links. Uit onderzoek is gebleken dat men graag beeldende bewegingen of blikken van mensen volgt in foto\'s (helaas heb ik hier geen digitale bron van). Een leuke woonkamer als headerbeeld stuurt de potentiële klant niet daardoor de \"roep naar actie\" velen malen kleiner wordt. Daarom raad ik ook aan dit beeld overal te gebruiken zodat de \"roep naar actie\" altijd en overal overeind blijft. Dit beeld is overigens zelf gecomponeerd en bestaat uit vele lagen in photoshop. Niemand anders zal dus over deze compositie kunnen beschikken.
Door te klikken op \"maak offerte\", verschijnt er geen nieuwe pagina, maar een kort en krachtig formulier. Mensen worden niet wanhopig als ze een ellen-lang formulier zien, en zullen dit dus daadwerkelijk invullen. Mochten ze er daarna niets mee doen, heeft u er toch informatie mee ingewonnen waarop u later kunt inspelen door middel van adverteren.
Verder vind ik het belangrijk dat u uw verhaal kwijt kan onder \"de roep naar actie\". Dit heeft u nu ook, en is zeer belangrijk voor de klant. Zo kan uw potentiële klant lezen waar u voor staat en het geeft een stuk openheid en dus vertrouwen.
Rechts van de pagina vind u een referentieblok (welke overigens elke 10 seconden kan wisselen) en eronder linkjes naar de diensten die jullie leveren.
De Footer (onderkant van de pagina) is gemaakt met in het achterhoofd: rust, duidelijk en handig. Zo kan men hier ook navigeren (incl. submenu) door alle delen van de pagina (wanneer men bijvoorbeeld het verhaal heeft gelezen erboven, hoeft men niet meer naar boven te scrollen voor de navigatie). Verder is het mogelijk om meteen \"even snel\" een vraag te stellen door een contactformulier dat overal op de site beschikbaar is in deze footer.
Op dit moment staat de homepage. Wat nog uitgewerkt moet worden is:
• het formulier in de header: \"binnen 24 uur een specialist\".
• Een standaard vervolgpagina welke gebruikt gaat worden voor: \"Wie zijn wij\", \"NOA- afbouwgarantie\" en \"Diensten\". Lijkt erg veel op de homepage, maar dan ergens een beeld verwerkt.
• Contact pagina (komt een contactformulier op. Herhalen is niet erg).
• Zoekresultaten pagina
• Referenties pagina (alle referenties op een rij)
Echter ga ik dit pas uitwerken nadat mij duidelijk is of dit het winnende ontwerp is. Zoals u kunt begrijpen zit er dan nog aardig wat tijd in en u kunt aan de hand van het huidige ontwerp al een goede inschatting maken of dit het moet zijn.
Na uitwerking, lever ik de ontwerpen aan u en dient u zelf deze te laten bouwen door een externe partij. Echter ben ik bekend in de grafische wereld en de mogelijkheden die deze biedt op gebied van webdesign waardoor ik zeker weet dat alles binnen dit ontwerp mogelijk is. Overal is rekening mee gehouden en de website staat netjes op een stramien.
Ik hoop dat deze onderbouwing u over de streep heeft kunnen trekken. Dit is een site, welke in combinatie met adverteren, u een goede naam en uitstraling geeft en inkomsten kan genereren. Misschien een tip voor de toekomst om dan ook de huisstijl hierop aan te passen (wel met uw huidige logo).
Ik hoor graag van u,
Met vriendelijke groeten,
Beeldgrip